Bob in de Sportkantine – 100% Bob 0% op – Limo gewonnen

Een echte Bob heeft 0% op!
De campagne Bob in de sportkantine spoort bezoekers van sportkantines aan om op een positieve manier alcoholvrij te rijden. Én met elkaar af te spreken wie als Bob zijn sportvrienden veilig naar huis brengt en een punt van nul verkeersslachtoffers maakt. 

100% Bob, 0% op is onze norm

We hebben eind vorig jaar een ‘Limo voor de Bob’ gewonnen (zie foto)!  VVOR onderschrijft hiermee dat alcohol en deelnemen aan het verkeer niet samengaan. Onze club doet mee aan de campagne omdat we het belangrijk vinden dat onze leden en bezoekers veilig thuiskomen en we een punt maken van nul verkeersslachtoffers. Barpersoneel, sporter en supporter: spreek elkaar aan en maak BOB-afspraken!

De BOB limo is ingezet om het team 45+ op 5 januari na de nieuwjaarswedstrijd thuis te brengen en dat was een groot succes.

Houd de Facebook (www.facebook.com/bobsportZH) en Twitter (@bobsportZH) in de gaten om te zien hoe je nog meer een Limo kan winnen, updates over de campagne en voor alle andere acties.

Zo wil iedereen wel de Bob zijn!