Jeugd-zaalvoetbal-commissies

kees1@kpnmail.nl

Jeugdbestuur – voorzitter Marcel van Overbeek
marcel.vanoverbeek@hotmail.nl
Jeugdbestuur – secretaris Gert Jan Masmeijer
jeugdbestuur@vvor.nl
Jeugdbestuur – technische zaken Martin Guit (aandachtsveld: pupillen JO6 t/m JO13)
mlguit@hotmail.com
Berry Egging (aandachtsveld: junioren JO17 en JO19)
b.egging3@upcmail.nl
Rijk Gerrits
r.gerrits98@gmail.com
Jeugdbestuur – externe contacten Mike Lancel
mikelancel@live.nl
Jeugdbestuur – algemeen Kirsten Alarcon
k.alarconmoena@gmail.com
Jeugdbestuur – wedstrijdzaken Kees Arkenbout
kees1@kpnmail.nl
Wedstrijdsecretariaat – jeugd Patricia Rijgersberg (zaterdagbezetting)
Materiaalcommissie – jeugd Chris Alarcon
w.a.l.o@hotmail.com
Scheidsrechtersplanning – jeugd Rick de Melker
r.melker@me.com
06-40913627
Toernooien – jeugd Han Koolen
toernooien@vvor.nl
Zaalvoetbal secretarisvvor@hotmail.com
Sponsorcommissie Herman van den Dool
06-53830171
voorzittervvor@hotmail.nl
De club van 100 Danny Bosch
danny.bosch@nl.dsv.com
Vrijwilligerscommissie Sjoerd van Schouwenburg
vvorvrijwilliger@gmail.com 
Onderhoudscommissie Rik van der Linden
aannemer
Willem-Jan van Rooijen
druub1968@gmail.com
Mark Mik
Commissie Normen en
Waarden
Rick Schooff
Rob van Iersel