Jeugd, commissies en zaalvoetbal

 

Jeugdbestuur – voorzitter Marcel van Overbeek
marcel.vanoverbeek@hotmail.nl
Jeugdbestuur – secretaris Gert Jan Masmeijer
jeugdbestuur@vvor.nl
Jeugdbestuur – technische zaken Rijk Gerrits
r.gerrits98@gmail.com
Jeugdbestuur – technische zaken en materiaal Chris Alarcon
w.a.l.o@hotmail.com
Jeugdbestuur – externe contacten Mike Lancel
mikelancel@live.nl
Jeugdbestuur – algemeen Kirsten Alarcon
k.alarconmoena@gmail.com
Richard van Hillo
richard@vanhilloadvies.nl
Jeugdbestuur – wedstrijdzaken Kees Arkenbout
kees1@kpnmail.nl
Jeugdbestuur – technisch jeugdcoördinator Dick Fransen
d.fransen@hetnet.nl
Scheidsrechtersplanning – jeugd Rick de Melker
r.melker@me.com
06-40913627
Toernooien – jeugd Han Koolen
toernooien@vvor.nl
Zaalvoetbal secretarisvvor@hotmail.com
Sponsorcommissie vacant
De club van 100 Danny Bosch
danny.bosch@nl.dsv.com
Vrijwilligerscommissie Sjoerd van Schouwenburg
vvorvrijwilliger@gmail.com 
Onderhoudscommissie Rik van der Linden
aannemer
Willem-Jan van Rooijen
druub1968@gmail.com
Mark Mik
Commissie Normen en Waarden Rick Schooff
Rob van den Iersel
Fred Lankair