Wedstrijdschema

I
Datum
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Status
013-10-20188:30VVOR JO13-2TOGB JO13-5G
013-10-20188:30VVOR JO9-4VOC JO9-4G
013-10-20188:30VVOR JO8-2DCV JO8-1D
013-10-20188:30VVOR JO8-3DCV JO8-2G
013-10-20188:30VVOR JO8-4TOGB JO8-3G
013-10-20189:00VVOR JO15-1SVV JO15-1G
013-10-20189:00VVOR JO15-2Capelle JO15-2G
013-10-20189:30VVOR JO10-4VEP JO10-4G
013-10-20189:45VVOR JO10-1Excelsior R. JO10-2MG
013-10-20189:45VVOR JO10-3Zwervers, IJVV de JO10-1G
013-10-201810:30VVOR JO14-1Woerden JO14-1G
013-10-201811:30VVOR JO11-3NOCKralingen JO11-1G
013-10-201811:30VVOR JO11-6Alexandria'66 JO11-6G
113-10-201812:00VVOR 2DCV 3G
113-10-201812:00VVOR JO17-1Spirit JO17-2G
113-10-201812:30VVOR JO7-1Alexandria'66 JO7-2D
113-10-201813:45VVOR JO12-1TOGB JO12-1G
113-10-201813:45VVOR JO12-4Capelle JO12-1D
113-10-201814:00VVOR JO17-2Bergambacht JO17-2G
113-10-201814:30VVOR 1CION 1G
113-10-201815:00VVOR VE1Loosduinen VE1G
113-10-201815:00VVOR JO19-1Leonidas JO19-2U
113-10-201815:45VVOR 6Hermes DVS 3D
113-10-201816:45VVOR JO17-3RVVH JO17-3D
315-10-201821:15VVOR H1SDV H1D
720-10-20188:30VVOR JO13-1TOGB JO13-3D
720-10-20188:30VVOR JO13-2Barendrecht JO13-4D
720-10-20188:30VVOR JO9-2Alexandria'66 JO9-1D
720-10-20188:30VVOR JO9-5SVS JO9-3D
720-10-20188:30VVOR JO8-2Nieuwerkerk JO8-4D
720-10-20188:30VVOR JO8-3BVCB JO8-3D
720-10-20189:45VVOR JO15-3Barendrecht JO15-4D
720-10-201810:00VVOR JO10-1Nieuwerkerk JO10-1D
720-10-201810:00VVOR JO10-4XerxesDZB JO10-2D
720-10-201810:45VVOR JO15-4Oliveo JO15-3D
720-10-201811:15VVOR JO19-2SHO JO19-4D
720-10-201811:30VVOR JO11-3Ommoord JO11-1D
720-10-201811:30VVOR JO11-4Berkel JO11-5D
820-10-201812:15VVOR 2Westlandia 2D
820-10-201812:15VVOR MO17-1FC Oudewater MO17-1D
820-10-201813:15VVOR JO17-3Strijen JO17-3GD
820-10-201813:15VVOR JO12-1Excelsior R. JO12-2MD
820-10-201813:15VVOR JO12-4Excelsior R. JO12-4D
820-10-201814:00VVOR JO17-2Jonge Spartaan JO17-2D
820-10-201815:00VVOR 7Zwervers, IJVV de 4D
820-10-201815:00VVOR JO19-1Nieuwerkerk JO19-3D
820-10-201815:45VVOR 6CVC Reeuwijk 3D
820-10-201816:00VVOR JO17-1TOGB JO17-4D
1427-10-20188:30VVOR JO9-2Feyenoord JO8-2D
1427-10-20188:30VVOR JO9-3Spirit JO9-2D
1427-10-20188:30VVOR JO8-1Soccer Boys JO8-1D
1427-10-20188:30VVOR JO8-3SVS JO8-2D
1427-10-20189:00VVOR JO15-3Groeneweg JO15-2D
1427-10-20189:30VVOR JO10-2BVCB JO10-2D
1427-10-20189:30VVOR JO9-5NOCKralingen JO9-1D
1427-10-201810:15VVOR JO13-3DCV JO13-2D
1427-10-201811:00VVOR JO11-2Excelsior R. JO11-2D
1427-10-201811:00VVOR JO11-3Nieuwerkerk JO11-7D
1527-10-201812:00VVOR 3GOZ 2D
1527-10-201812:00VVOR JO19-3Victoria'04 JO19-3D
1527-10-201812:15VVOR JO12-2Berkel JO12-2D
1527-10-201812:15VVOR JO11-6SEP JO11-6D
1527-10-201812:30VVOR JO7-2DWO JO7-3D
1527-10-201813:45VVOR JO12-3Hillegersberg JO12-1D
1527-10-201813:45VVOR MO17-1SHO MO17-1D
1527-10-201814:00VVOR 4St.Hooger 4D
1527-10-201814:30VVOR 1DVO '32 1D
1527-10-201815:15VVOR MO19-1v.v. Hekelingen MO19-1D
1527-10-201815:45VVOR 6Kethel Spaland 5D
1527-10-201816:15VVOR JO19-2Alexandria'66 JO19-4D
1527-10-201817:00VVOR 7Hellevoetsluis 6D
212-11-201820:30VVOR 45+1DSO 45+2D
213-11-20188:30VVOR JO13-2BZC/Zuiderpark JO13-1D
213-11-20188:30VVOR JO9-1TOGB JO9-2D
213-11-20188:30VVOR JO9-4BSC '68 JO9-2D
213-11-20188:30VVOR JO8-2Sparta (AV) JO8-2D
213-11-20188:30VVOR JO8-4VOC JO8-5D
213-11-20189:00VVOR JO15-1Leonidas JO15-1D
213-11-20189:00VVOR JO15-2Excelsior R. JO15-2MD
213-11-20189:25VVOR JO7-3DRL JO7-1D
213-11-20189:30VVOR JO10-1PPSC JO10-1D
213-11-20189:30VVOR JO10-4HOVDJSCR JO10-1D
213-11-20189:30VVOR JO10-5Blijdorp JO10-3D
213-11-201810:15VVOR JO14-1Ommoord JO14-1D
213-11-201810:20VVOR JO15-4Groeneweg JO15-3D
213-11-201811:00VVOR JO11-1SC Feyenoord JO11-1D
213-11-201811:00VVOR JO11-4Nieuwerkerk JO11-8D
223-11-201812:00VVOR 2Jodan Boys 5D
223-11-201812:15VVOR JO17-1Nieuwerkerk JO17-2D
223-11-201812:15VVOR JO12-1Zestienhoven JO12-1D
223-11-201812:15VVOR JO11-5XerxesDZB JO11-6D
223-11-201812:30VVOR JO7-1Maense JO7-1D
223-11-201813:45VVOR JO12-4Hillegersberg JO12-3D
223-11-201814:00VVOR JO17-2Spirit JO17-3D
223-11-201814:30VVOR VE1Alphia VE1D
223-11-201815:00VVOR JO19-1Barendrecht JO19-3D
223-11-201815:45VVOR 6Schipluiden 3D
223-11-201816:00VVOR JO17-3SVS JO17-4D
223-11-201816:45VVOR 8Groeneweg 2D
245-11-201822:00VVOR H1PPSC H4D
2810-11-20188:30VVOR JO13-1RVVH JO13-2GD
2810-11-20188:30VVOR JO9-1BVCB JO9-2D
2810-11-20188:30VVOR JO9-4SVS JO9-2D
2810-11-20188:30VVOR JO8-2Lekkerkerk JO8-1D
2810-11-20188:30VVOR JO8-4Zestienhoven JO8-2D
2810-11-20189:00VVOR JO15-3SVS JO15-2D
2810-11-20189:30VVOR JO10-5XerxesDZB JO10-3D
2810-11-201810:15VVOR JO13-3Excelsior R. JO13-3D
2810-11-201811:00VVOR JO11-2CKC JO11-1D
2910-11-201812:00VVOR 3Dilettant 2D
2910-11-201812:15VVOR JO12-2DSVP JO12-1D
2910-11-201812:15VVOR JO11-5Dilettant JO11-2D
2910-11-201812:15VVOR MO17-1Slikkerveer MO17-1D
2910-11-201813:30VVOR JO17-3Nieuwerkerk JO17-5D
2910-11-201813:45VVOR JO12-3Barendrecht JO12-4D
2910-11-201813:50VVOR MO19-1VELO MO19-1D
2910-11-201814:00VVOR 4Leonidas 4D
2910-11-201816:45VVOR 7GHVV'13 6D
3112-11-201822:00VVOR H1WIA H3C
3517-11-20188:30VVOR JO13-2RVVH JO13-3GD
3517-11-20188:30VVOR JO9-2Alexandria'66 JO9-1D
3517-11-20188:30VVOR JO9-3BVCB JO9-3D
3517-11-20188:30VVOR JO8-3XerxesDZB JO8-2D
3517-11-20189:00VVOR JO15-1Alexandria'66 JO15-2D
3517-11-20189:00VVOR JO15-2Alexandria'66 JO15-3D
3517-11-20189:30VVOR JO10-1CWO JO10-1D
3517-11-20189:30VVOR JO10-3XerxesDZB JO10-1D
3517-11-20189:30VVOR JO10-4Excelsior R. JO10-3D
3517-11-201810:15VVOR JO14-1Excelsior M JO14-1D
3517-11-201810:25VVOR JO19-1BVCB JO19-2D
3517-11-201811:00VVOR JO11-1Smitshoek JO11-1D
3517-11-201811:00VVOR JO11-3DCV JO11-2D
3617-11-201812:00VVOR 2SVS 2D
3617-11-201812:10VVOR JO19-2VOC JO19-3D
3617-11-201812:15VVOR JO17-1Schoonhoven JO17-2D
3617-11-201812:15VVOR JO12-1VOC JO12-2D
3617-11-201812:15VVOR JO11-6XerxesDZB JO11-7D
3617-11-201812:30VVOR JO7-1Charlois, sv JO7-2D
3617-11-201813:45VVOR JO12-4CKC JO12-1D
3617-11-201814:00VVOR JO17-2Perkouw JO17-1D
3617-11-201814:30VVOR 1DRL 1D
3617-11-201814:30VVOR VE1Quick Steps VE1D
3617-11-201816:45VVOR 8DSO 6D
4224-11-20189:30VVOR JO10-4Nieuwerkerk JO10-3D
4324-11-201812:00VVOR 2Schoonhoven 2D
4324-11-201812:00VVOR 3Strijen 3D
4324-11-201814:30VVOR 1Schoonhoven 1D
4324-11-201815:45VVOR 6VELO 7D
4324-11-201816:45VVOR 7Deltasport 3D
4324-11-201816:45VVOR 8BVCB 6D
4526-11-201821:15VVOR H1WICO H3C
501-12-201812:00VVOR 3Barendrecht 4D
501-12-201814:00VVOR 4Barendrecht 11D
501-12-201814:30VVOR VE1SVC'08 VE1D
501-12-201816:45VVOR 7Rijnm/Hgvl.Sp. 5D
568-12-20189:00VVOR JO15-1DCV JO15-1D
568-12-20189:30VVOR JO10-4Soccer Boys JO10-2D
578-12-201812:00VVOR 2Bergambacht 2D
578-12-201814:30VVOR 1Excelsior R. 1D
578-12-201815:45VVOR 6Victoria'04 4D
578-12-201816:45VVOR 8ASW 2D
5910-12-201821:15VVOR H1NOCKralingen H7C
9414-1-201920:30VVOR H1SDV H1C
9919-1-201914:30VVOR 1Dilettant 1D
9919-1-201915:45VVOR 6Excelsior M 4D
10626-1-201914:30VVOR 1Zwervers, IJVV de 1C
10626-1-201914:30VVOR VE1RCL VE1C
10626-1-201916:45VVOR 8Soccer Boys 6C
10828-1-201921:15VVOR H1PPSC H4C
1132-2-201915:45VVOR 6DVO '32 3C
1132-2-201916:45VVOR 7TransvaliaZW 3C
1132-2-201916:45VVOR 8Zoetermeer 3C
1209-2-201914:00VVOR 4Smitshoek 7C
1209-2-201914:30VVOR 1Leonidas 1C
1209-2-201914:30VVOR VE1Forum Sport VE1C
12211-2-201919:00VVOR H1Alexandria'66 H6C
12716-2-201912:00VVOR 2Ommoord 2C
12716-2-201912:00VVOR 3Hillegersberg 2C
12716-2-201915:45VVOR 6LYRA 6C

In bovenstaand tabel vindt u het wedstrijdschema van het team over een langere periode.
Letop: In kolom Status staat weergegeven de wedstrijden met V= Voorlopig en D= Definitief. Status voorlopig betekent dat de kans bestaat dat de wedstrijd op een ander tijdstip gespeeld kan gaan worden.