Wedstrijdschema

Datum/tijd
Thuis
Gasten
Status
12-12-2015 15:00Capelle D5VVOR D6V
12-12-2015 15:00Nieuwerkerk B8VVOR B5V
12-12-2015 15:15VVOR A2Smitshoek A6V
12-12-2015 15:30Zoetermeer B6VVOR B3V
12-12-2015 16:30Spirit C4VVOR C5V
12-12-2015 16:30VVOR 4XerxesDZB 3V
16-01-2016 08:30Barendrecht C8VVOR C3V
16-01-2016 08:30BVCB F4VVOR F7V
16-01-2016 08:30HWD E2VVOR E4V
16-01-2016 08:30Sparta (AV) E3VVOR E6V
16-01-2016 08:30Spirit D8VVOR D6V
16-01-2016 08:30VVOR D7Moordrecht D3V
16-01-2016 08:30VVOR E10Capelle E5V
16-01-2016 08:30VVOR F10VFC F9V
16-01-2016 08:30VVOR F6Overmaas F3V
16-01-2016 08:30VVOR F9XerxesDZB F11V
16-01-2016 08:45SVV F2VVOR F3V
16-01-2016 09:00Spartaan'20 D6VVOR D4V
16-01-2016 09:30VVOR E1Excelsior R. E4V
16-01-2016 09:30VVOR E2Leonidas E1V
16-01-2016 09:45Hillegersberg E2VVOR E3V
16-01-2016 09:45Hillegersberg E8VVOR E9V
16-01-2016 09:45Spirit D3VVOR D2V
16-01-2016 09:45VVOR D3Capelle D3V
16-01-2016 09:45Zwervers, cvv E2VVOR E5V
16-01-2016 10:00SVS C6VVOR C5V
16-01-2016 10:00VVOR F2SVS F1V
16-01-2016 10:00VVOR F4Sportlust '46 F7V
16-01-2016 10:15LMO F2VVOR F5V
16-01-2016 10:30Alexandria'66 F1VVOR F1V
16-01-2016 10:30Zestienhoven D6VVOR D5V
16-01-2016 10:40VVOR E7Ommoord E4V
16-01-2016 10:40VVOR E8Smitshoek E12V
16-01-2016 11:00Victoria'04 D1VVOR D1V
16-01-2016 11:00VVOR C1TOGB C2V
16-01-2016 11:00VVOR C4VOC C6V
16-01-2016 11:15SCH'44 MB1VVOR MB1V
16-01-2016 12:00VVOR 2Zwaluwen 3V
16-01-2016 12:00VVOR C2Excelsior R. C4V
16-01-2016 12:30Alexandria'66 F10VVOR F8V
16-01-2016 12:30Bergambacht 2VVOR 3V
16-01-2016 12:30Moordrecht MD1VVOR MD1V
16-01-2016 12:30VVOR B2Nieuwerkerk B3V
16-01-2016 13:00VVOR B4Gouda B2V
16-01-2016 13:30VOC MC1VVOR MC1V
16-01-2016 13:30VVOR 5SDV 3V
16-01-2016 14:15Neptunus-Schiebroek 6VVOR 7V
16-01-2016 14:30VVOR A1Sparta (AV) A1V
16-01-2016 14:30VVOR VE1Smitshoek VE2V
16-01-2016 15:00Excelsior R. B3VVOR B1V
16-01-2016 15:15TOGB B6VVOR B3V
16-01-2016 15:15VVOR A2Nieuwerkerk A3V
16-01-2016 16:00CKC B4VVOR B5V
16-01-2016 16:30VVOR 4Capelle 5V
23-01-2016 08:30Capelle E7VVOR E8V
23-01-2016 08:30CKC F3VVOR F6V
23-01-2016 08:30HOVDJSCR E2VVOR E3V
23-01-2016 08:30HOVDJSCR F1VVOR F2V
23-01-2016 08:30Ommoord E1VVOR E1V
23-01-2016 08:30SVS D4VVOR D6V
23-01-2016 08:30SVS D6VVOR D5V
23-01-2016 08:30SVS E7VVOR E7V
23-01-2016 08:30TOGB F7VVOR F7V
23-01-2016 08:30VVOR F10VOC F13MV
23-01-2016 08:30VVOR F5DRL F3V
23-01-2016 08:30VVOR F8Zwervers, IJVV de F5V
23-01-2016 08:30VVOR F9Hillegersberg F6V
23-01-2016 08:30Zestienhoven F4VVOR F3V
23-01-2016 09:30Dilettant E3VVOR E10V
23-01-2016 09:30VVOR E2TOGB E4V
23-01-2016 09:30VVOR E4AGE E1V
23-01-2016 09:45VVOR D1GLZ Delfshaven D1V
23-01-2016 09:45VVOR D2Alexandria'66 D4V
23-01-2016 09:45VVOR D3SVS D3V
23-01-2016 09:45VVOR MD1Binnenmaas MD1V
23-01-2016 10:00Nieuwerkerk E17VVOR E9V
23-01-2016 10:00SVS C4VVOR C4V
23-01-2016 10:00VVOR F1Feyenoord F1V
23-01-2016 10:00VVOR F4Alexandria'66 F5V
23-01-2016 10:30Moerkapelle D2VVOR D7V
23-01-2016 10:40VVOR E5CKC E2V
23-01-2016 10:40VVOR E6SVS E4V
23-01-2016 10:45VOC D4VVOR D4V
23-01-2016 11:00VVOR C1VOC C2V
23-01-2016 11:30SVS MC1VVOR MC1V
23-01-2016 12:00VVOR 3Leonidas 3V
23-01-2016 12:00VVOR C2RVVH C3V
23-01-2016 12:00Zwarte Pijl 2VVOR 4V
23-01-2016 12:30Spirit A3VVOR A2V
23-01-2016 13:00Ommoord B1VVOR B2V
23-01-2016 13:00VVOR B5Spirit B5V
23-01-2016 13:30VVOR B1NOCKralingen B1V
23-01-2016 14:30ASW MB1VVOR MB1V
23-01-2016 14:30Jodan Boys 3VVOR 2V
23-01-2016 14:30RVVH C5VVOR C5V
23-01-2016 14:30VVOR A1Lekkerkerk A1V
23-01-2016 14:30VVOR B3Alexandria'66 B5V
23-01-2016 14:30Zwaluwen VE1VVOR VE1V
23-01-2016 15:00Nieuwerkerk 2VVOR 5V
23-01-2016 16:15RVVH C6VVOR C3V
23-01-2016 16:30CKC B3VVOR B4V
30-01-2016 08:30Neptunus-Schiebroek D2VVOR D3V
30-01-2016 08:30Ommoord F2VVOR F4V
30-01-2016 08:30RVVH E7VVOR E8V
30-01-2016 08:30Sparta Rotterdam E3VVOR E2V
30-01-2016 08:30SVS F4VVOR F10V
30-01-2016 08:30VVOR D4Overmaas D2V
30-01-2016 08:30VVOR D5Nieuwerkerk D11V
30-01-2016 08:30VVOR D6Blijdorp D4V
30-01-2016 08:30VVOR E9Zwervers, IJVV de E6V
30-01-2016 08:30VVOR F5Besiktas F1V
30-01-2016 08:30VVOR F7Hillegersberg F4V
30-01-2016 08:30VVOR F8NOCKralingen F4V
30-01-2016 08:30Zwervers, cvv E5VVOR E10V
30-01-2016 08:45Soccer Boys F7VVOR F9V
30-01-2016 09:30DCV E1VVOR E1V
30-01-2016 09:30VVOR E3VOC E4V
30-01-2016 09:30VVOR E4Excelsior R. E7V
30-01-2016 09:45VVOR D1Zwaluwen D2V
30-01-2016 09:45VVOR D2Zwervers, cvv D2V
30-01-2016 09:45VVOR MD1Zuidland MD1V
30-01-2016 09:45XerxesDZB D6VVOR D7V
30-01-2016 09:45Zwervers, IJVV de F4VVOR F6V
30-01-2016 10:00VVOR F2XerxesDZB F3V
30-01-2016 10:00VVOR F3HBSS F1V
30-01-2016 10:00XerxesDZB E9VVOR E7V
30-01-2016 10:15Alphense Boys F1VVOR F1V
30-01-2016 10:40VVOR E5Nieuwerkerk E8V
30-01-2016 10:40VVOR E6Nieuwerkerk E7V
30-01-2016 11:00VVOR C3Slikkerveer C4V
30-01-2016 11:00VVOR C4Neptunus Schiebroek C4GV
30-01-2016 11:00VVOR MC1PPSC MC2V
30-01-2016 11:30Nieuwerkerk C7VVOR C2V
30-01-2016 12:00VVOR 2Zevenhoven 3V
30-01-2016 12:00VVOR 3DSVP 3V
30-01-2016 12:00VVOR 7Hermandad 3V
30-01-2016 12:30VVOR MB1UVS MB2V
30-01-2016 13:00Groeneweg C1VVOR C1V
30-01-2016 13:00Moordrecht B2VVOR B4V
30-01-2016 13:00VVOR B5Capelle B4V
30-01-2016 13:30VVOR 5Dilettant 3V
30-01-2016 13:30VVOR B1Capelle B2V
30-01-2016 14:30DCV A1VVOR A1V
30-01-2016 14:30NBSVV VE1VVOR VE1V
30-01-2016 14:30VVOR B3SVS B3V
30-01-2016 14:30Zwervers, cvv B2VVOR B2V
30-01-2016 14:35VVOR C5Dilettant C3V
30-01-2016 16:30Dilettant A2VVOR A2V
30-01-2016 16:30VVOR 4Dilettant 2V
6-02-2016 12:00Soccer Boys 3VVOR 3V
6-02-2016 12:00VVOR 2Capelle 3V
6-02-2016 13:30VVOR 5Hillegersberg 3V
6-02-2016 16:30VVOR 4Lekkerkerk 3V
13-02-2016 08:30Berkel MD1VVOR MD1V
13-02-2016 08:30Gouda F1VVOR F2V
13-02-2016 08:30HOVDJSCR F2VVOR F7V
13-02-2016 08:30Slikkerveer F3VVOR F5V
13-02-2016 08:30Slikkerveer F6VVOR F8V
13-02-2016 08:30VVOR D7ASW D3V
13-02-2016 08:30VVOR E10Lekkerkerk E4V
13-02-2016 08:30VVOR F10Alexandria'66 F11V
13-02-2016 08:30VVOR F6Slikkerveer F4V
13-02-2016 08:30VVOR F9Berkel F8V
13-02-2016 09:00Hermes DVS F2VVOR F3V
13-02-2016 09:00Zestienhoven E2VVOR E3V
13-02-2016 09:30DCV E5GVVOR E9V
13-02-2016 09:30VVOR E2De Betrokken Spartaan E2V
13-02-2016 09:30VVOR E4Nieuwerkerk E9V
13-02-2016 09:45Capelle E4VVOR E6V
13-02-2016 09:45VVOR D2Gouderak D1V
13-02-2016 09:45VVOR D3CKC D2V
13-02-2016 10:00BVCB D6VVOR D6V
13-02-2016 10:00Lekkerkerk C3VVOR C5V
13-02-2016 10:00VOC E6VVOR E5V
13-02-2016 10:00VVOR F1Barendrecht F1V
13-02-2016 10:00VVOR F4Spirit F4V
13-02-2016 10:30Alexandria'66 E3VVOR E1V
13-02-2016 10:30Zestienhoven MC1VVOR MC1V
13-02-2016 10:40VVOR E7BVCB E11V
13-02-2016 10:40VVOR E8Barendrecht E13V
13-02-2016 11:00VVOR C1Spirit C2V
13-02-2016 11:15Slikkerveer D5VVOR D5V
13-02-2016 11:30DCV 2VVOR 2V
13-02-2016 12:00Rhoon D3VVOR D4V
13-02-2016 12:00VVOR 3BVCB 3V
13-02-2016 12:00VVOR 7SDV 7V
13-02-2016 12:00VVOR C2CKC C2V
13-02-2016 12:00Zestienhoven A2VVOR A2V
13-02-2016 12:30Leonidas D1VVOR D1V
13-02-2016 12:30VVOR B2Dilettant B1V
13-02-2016 13:00Capelle 6VVOR 5V
13-02-2016 13:00VVOR B4XerxesDZB B4V
13-02-2016 13:15Hillegersberg B4VVOR B3V
13-02-2016 13:15Hillegersberg C4VVOR C4V
13-02-2016 14:30DCV 3VVOR 4V
13-02-2016 14:30Jodan Boys MB1VVOR MB1V
13-02-2016 14:30Strijen VE1VVOR VE1V
13-02-2016 14:30VVOR A1Dilettant A1V
13-02-2016 14:30XerxesDZB B2VVOR B1V
13-02-2016 15:30Zwervers, cvv B4VVOR B5V
13-02-2016 15:45Alexandria'66 C6VVOR C3V
5-03-2016 08:30Alexandria'66 E5VVOR E5V
5-03-2016 08:30Blijdorp F2VVOR F3V
5-03-2016 08:30Schoonhoven F1VVOR F2V
5-03-2016 08:30VVOR D7DONK D3V
5-03-2016 08:30VVOR E10Nieuwerkerk E14V
5-03-2016 08:30VVOR F10XerxesDZB F12V
5-03-2016 08:30VVOR F6DCV F2V
5-03-2016 08:30VVOR F9BVCB F10V
5-03-2016 08:30XerxesDZB D3VVOR D4V
5-03-2016 08:30XerxesDZB D7VVOR D5V
5-03-2016 08:30XerxesDZB E10VVOR E9V
5-03-2016 08:30Zwervers, cvv D4VVOR D6V
5-03-2016 08:30Zwervers, IJVV de D1VVOR D1V
5-03-2016 09:30Kethel Spaland C3VVOR C4V
5-03-2016 09:30VVOR E2Capelle E3V
5-03-2016 09:30VVOR E4VOC E10V
5-03-2016 09:30Zoetermeer E5VVOR E3V
5-03-2016 09:45Capelle E2VVOR E1V
5-03-2016 09:45Smitshoek F11VVOR F8V
5-03-2016 09:45VVOR D2Moerkapelle D1V
5-03-2016 09:45VVOR D3DCV D2V
5-03-2016 10:00Dilettant E2VVOR E6V
5-03-2016 10:00VVOR F1Jodan Boys F1V
5-03-2016 10:00VVOR F4Zwervers, cvv F4V
5-03-2016 10:30SHO MD1VVOR MD1V
5-03-2016 10:40VVOR E7Capelle E6V
5-03-2016 10:40VVOR E8Excelsior R. E9V
5-03-2016 11:00DSVP MC1VVOR MC1V
5-03-2016 11:00Linschoten MB1VVOR MB1V
5-03-2016 11:00VVOR C1Sparta (AV) C2V
5-03-2016 11:30Barendrecht F6VVOR F5V
5-03-2016 12:00VVOR C2Smitshoek C6V
5-03-2016 12:30Soccer Boys B4VVOR B3V
5-03-2016 12:30VVOR B2HOVDJSCR B1V
5-03-2016 12:30XerxesDZB F8VVOR F7V
5-03-2016 13:00BVCB 6VVOR 5V
5-03-2016 13:00Lekkerkerk A2VVOR A2V
5-03-2016 13:00Nieuwerkerk C8VVOR C3V
5-03-2016 13:00VVOR B4Jodan Boys B5V
5-03-2016 14:30ARC 4VVOR 2V
5-03-2016 14:30Swift Boys 3VVOR 4V
5-03-2016 14:30VVOR A1Alexandria'66 A2V
5-03-2016 14:30Zestienhoven 3VVOR 3V
5-03-2016 14:30Zestienhoven 7VVOR 7V
5-03-2016 15:00Nieuwerkerk B2VVOR B1V
5-03-2016 16:15XerxesDZB B5VVOR B5V
12-03-2016 08:30BSC '68 F5VVOR F9V
12-03-2016 08:30CKC F7VVOR F8V
12-03-2016 08:30Jodan Boys D8VVOR D7V
12-03-2016 08:30Spirit E3VVOR E5V
12-03-2016 08:30Spirit F5VVOR F6V
12-03-2016 08:30VVOR D4Barendrecht D7V
12-03-2016 08:30VVOR D5DCV D3V
12-03-2016 08:30VVOR D6Nieuwerkerk D8V
12-03-2016 08:30VVOR E10Spirit E8V
12-03-2016 08:30VVOR E9Zwervers, cvv E8V
12-03-2016 08:30VVOR F5Egelant.Boys F1V
12-03-2016 08:30VVOR F7Groeneweg F4V
12-03-2016 08:30Zwervers, cvv E6VVOR E7V
12-03-2016 08:45NOCKralingen D1VVOR D2V
12-03-2016 09:30VVOR E1SVS E1V
12-03-2016 09:30VVOR E3Zwaluwen E4V
12-03-2016 09:45Barendrecht F10VVOR F10V
12-03-2016 09:45Lekkerkerk F2VVOR F4V
12-03-2016 09:45VVOR D1HOVDJSCR D1V
12-03-2016 09:45VVOR MD1Zwaluwen MD1V
12-03-2016 10:00VOC E3VVOR E2V
12-03-2016 10:00VVOR F2Ommoord F1V
12-03-2016 10:00VVOR F3Coal F1V
12-03-2016 10:00Zwervers, cvv F1VVOR F1V
12-03-2016 10:15Zwervers, IJVV de C3VVOR C2V
12-03-2016 10:30Alexandria'66 E8VVOR E4V
12-03-2016 10:30Excelsior R. D4VVOR D3V
12-03-2016 10:40VVOR E6Lekkerkerk E2V
12-03-2016 10:40VVOR E8DRL E6V
12-03-2016 11:00VVOR C3Capelle C4V
12-03-2016 11:00VVOR C4VFC C5V
12-03-2016 11:00VVOR MC1BVCB MC2V
12-03-2016 12:00SDV 3VVOR 5V
12-03-2016 12:00VVOR 3Bergambacht 2V
12-03-2016 12:00VVOR 7Neptunus-Schiebroek 6V
12-03-2016 12:30Spirit B3VVOR B4V
12-03-2016 12:30VVOR MB1Bernardus MB1V
12-03-2016 12:45CKC C1VVOR C1V
12-03-2016 13:00Capelle 5VVOR 4V
12-03-2016 13:00Capelle A2VVOR A1V
12-03-2016 13:00VVOR B5SVS B4V
12-03-2016 13:30VVOR B1SVS B1V
12-03-2016 14:30Spirit B2VVOR B2V
12-03-2016 14:30VVOR B3Ommoord B2V
12-03-2016 14:30VVOR VE1PKC '85 VE1V
12-03-2016 14:30Zwaluwen 3VVOR 2V
12-03-2016 14:35VVOR C5Slikkerveer C5V
12-03-2016 15:15VVOR A2VFC A4V
19-03-2016 08:30Barendrecht E14VVOR E9V
19-03-2016 08:30CKC F1VVOR F2V
19-03-2016 08:30RVVH D3VVOR D4V
19-03-2016 08:30VOC F7VVOR F7V
19-03-2016 08:30VVOR D7Nieuwerkerk D10V
19-03-2016 08:30VVOR F10Ommoord F4V
19-03-2016 08:30VVOR F6DHZ F1V
19-03-2016 08:30VVOR F8Bolnes F2V
19-03-2016 08:30VVOR F9Zoetermeer F11V
19-03-2016 08:30XerxesDZB E5VVOR E3V
19-03-2016 09:30DCV E3VVOR E10V
19-03-2016 09:30VVOR E2Zestienhoven E1V
19-03-2016 09:30VVOR E4BVCB E9V
19-03-2016 09:45Barendrecht E6VVOR E6V
19-03-2016 09:45CKC E1VVOR E1V
19-03-2016 09:45Poortugaal F2VVOR F3V
19-03-2016 09:45Spirit D9VVOR D5V
19-03-2016 09:45VVOR D2Nieuwerkerk D4V
19-03-2016 09:45VVOR D3HOVDJSCR D2V
19-03-2016 10:00VVOR F1Spartaan'20 F1V
19-03-2016 10:00VVOR F4Nieuwerkerk F10V
19-03-2016 10:30PKC '85 C1VVOR C3V
19-03-2016 10:40VVOR E5Zoetermeer E4V
19-03-2016 10:40VVOR E7HOVDJSCR E3V
19-03-2016 10:45Alexandria'66 D8VVOR D6V
19-03-2016 10:45NOCKralingen E3VVOR E8V
19-03-2016 11:00CKC D1VVOR D1V
19-03-2016 11:00VVOR C1Zwervers, cvv C2V
19-03-2016 11:30BVCB C8VVOR C4V
19-03-2016 11:30Nieuwerkerk MD1VVOR MD1V
19-03-2016 11:30RVVH F4VVOR F5V
19-03-2016 12:00VVOR 2Nieuwkoop 2V
19-03-2016 12:00VVOR C2SVS C3V
19-03-2016 12:30Hellevoetsluis VE1VVOR VE1V
19-03-2016 12:30RVC '33 MB1VVOR MB1V
19-03-2016 12:30VVOR B2ASW B1V
19-03-2016 12:30XerxesDZB A3VVOR A2V
19-03-2016 12:45Alexandria'66 3VVOR 3V
19-03-2016 13:00Ommoord B3VVOR B5V
19-03-2016 13:00VVOR B4DONK B2V
19-03-2016 13:30VVOR 5XerxesDZB 5V
19-03-2016 14:00Barendrecht 17VVOR 7V
19-03-2016 14:30VVOR A1Ommoord A1V
19-03-2016 14:45Hillegersberg B1VVOR B1V
19-03-2016 15:00Neptunus-Schiebroek B4VVOR B3V
19-03-2016 15:00Nieuwerkerk C9VVOR C5V
19-03-2016 15:00VEP MC1VVOR MC1V
19-03-2016 16:30VVOR 4Barendrecht 7V
2-04-2016 08:30Bolnes F2VVOR F8V
2-04-2016 08:30Nieuwerkerk D10VVOR D7V
2-04-2016 08:30Nieuwerkerk D4VVOR D2V
2-04-2016 08:30Nieuwerkerk F10VVOR F4V
2-04-2016 08:30Ommoord F4VVOR F10V
2-04-2016 08:30VVOR D4RVVH D3V
2-04-2016 08:30VVOR D5Spirit D9V
2-04-2016 08:30VVOR D6Alexandria'66 D8V
2-04-2016 08:30VVOR E10DCV E3V
2-04-2016 08:30VVOR E9Barendrecht E14V
2-04-2016 08:30VVOR F5RVVH F4V
2-04-2016 08:30VVOR F7VOC F7V
2-04-2016 08:30Zoetermeer E4VVOR E5V
2-04-2016 08:30Zoetermeer F11VVOR F9V
2-04-2016 09:00DHZ F1VVOR F6V
2-04-2016 09:00HOVDJSCR E3VVOR E7V
2-04-2016 09:30VVOR E1CKC E1V
2-04-2016 09:30VVOR E3XerxesDZB E5V
2-04-2016 09:30Zestienhoven E1VVOR E2V
2-04-2016 09:45VVOR D1CKC D1V
2-04-2016 09:45VVOR MD1Nieuwerkerk MD1V
2-04-2016 10:00BVCB E9VVOR E4V
2-04-2016 10:00SVS C3VVOR C2V
2-04-2016 10:00VVOR F2CKC F1V
2-04-2016 10:00VVOR F3Poortugaal F2V
2-04-2016 10:15HOVDJSCR D2VVOR D3V
2-04-2016 10:30DONK B2VVOR B4V
2-04-2016 10:40VVOR E6Barendrecht E6V
2-04-2016 10:40VVOR E8NOCKralingen E3V
2-04-2016 11:00Swift Boys 5VVOR 5V
2-04-2016 11:00VVOR C3PKC '85 C1V
2-04-2016 11:00VVOR C4BVCB C8V
2-04-2016 11:00VVOR MC1VEP MC1V
2-04-2016 11:30Spartaan'20 F1VVOR F1V
2-04-2016 12:00DWO 2VVOR 2V
2-04-2016 12:00VVOR 3Jodan Boys 5V
2-04-2016 12:00VVOR 7PKC '85 2V
2-04-2016 12:30VVOR MB1RVC '33 MB1V
2-04-2016 13:00VVOR B5Ommoord B3V
2-04-2016 13:00Zwervers, cvv C2VVOR C1V
2-04-2016 13:30VVOR B1Hillegersberg B1V
2-04-2016 14:30ASW B1VVOR B2V
2-04-2016 14:30Spirit 5VVOR 4V
2-04-2016 14:30VVOR B3Neptunus-Schiebroek B4V
2-04-2016 14:30VVOR VE1Hellevoetsluis VE1V
2-04-2016 14:35VVOR C5Nieuwerkerk C9V
2-04-2016 15:15VVOR A2XerxesDZB A3V
2-04-2016 15:30Ommoord A1VVOR A1V
9-04-2016 08:30VVOR D7Jodan Boys D8V
9-04-2016 08:30VVOR F10Barendrecht F10V
9-04-2016 08:30VVOR F6Spirit F5V
9-04-2016 08:30VVOR F8CKC F7V
9-04-2016 08:30VVOR F9BSC '68 F5V
9-04-2016 08:30Zwaluwen E4VVOR E3V
9-04-2016 09:00Coal F1VVOR F3V
9-04-2016 09:00Groeneweg F4VVOR F7V
9-04-2016 09:00Zwervers, cvv E8VVOR E9V
9-04-2016 09:30VVOR E2VOC E3V
9-04-2016 09:30VVOR E4Alexandria'66 E8V
9-04-2016 09:45Lekkerkerk E2VVOR E6V
9-04-2016 09:45VVOR D2NOCKralingen D1V
9-04-2016 09:45VVOR D3Excelsior R. D4V
9-04-2016 09:45Zwaluwen MD1VVOR MD1V
9-04-2016 10:00BVCB MC2VVOR MC1V
9-04-2016 10:00DRL E6VVOR E8V
9-04-2016 10:00Egelant.Boys F1VVOR F5V
9-04-2016 10:00Nieuwerkerk D8VVOR D6V
9-04-2016 10:00SVS E1VVOR E1V
9-04-2016 10:00VVOR F1Zwervers, cvv F1V
9-04-2016 10:00VVOR F4Lekkerkerk F2V
9-04-2016 10:15Barendrecht D7VVOR D4V
9-04-2016 10:15HOVDJSCR D1VVOR D1V
9-04-2016 10:30Ommoord F1VVOR F2V
9-04-2016 10:40VVOR E5Spirit E3V
9-04-2016 10:40VVOR E7Zwervers, cvv E6V
9-04-2016 10:45DCV D3VVOR D5V
9-04-2016 11:00PKC '85 1VVOR 7V
9-04-2016 11:00Spirit E8VVOR E10V
9-04-2016 11:00VVOR C1CKC C1V
9-04-2016 11:30Berkel 2VVOR 3V
9-04-2016 11:30SVS B1VVOR B1V
9-04-2016 12:00VVOR 2Schoonhoven 2V
9-04-2016 12:00VVOR C2Zwervers, IJVV de C3V
9-04-2016 12:15Bernardus MB1VVOR MB1V
9-04-2016 12:30VVOR B2Spirit B2V
9-04-2016 13:00Capelle C4VVOR C3V
9-04-2016 13:00VVOR B4Spirit B3V
9-04-2016 13:15Slikkerveer C5VVOR C5V
9-04-2016 13:30VVOR 5Barendrecht 11V
9-04-2016 14:30PKC '85 VE1VVOR VE1V
9-04-2016 14:30VVOR A1Capelle A2V
9-04-2016 14:45VFC C5VVOR C4V
9-04-2016 15:30Ommoord B2VVOR B3V
9-04-2016 16:00SVS B4VVOR B5V
9-04-2016 16:30VFC A4VVOR A2V
9-04-2016 16:30VVOR 4Schoonhoven 3V
16-04-2016 08:30Barendrecht E13VVOR E8V
16-04-2016 08:30Berkel F8VVOR F9V
16-04-2016 08:30Nieuwerkerk E9VVOR E4V
16-04-2016 08:30VVOR D4Rhoon D3V
16-04-2016 08:30VVOR D5Slikkerveer D5V
16-04-2016 08:30VVOR D6BVCB D6V
16-04-2016 08:30VVOR E9DCV E5GV
16-04-2016 08:30VVOR F5Slikkerveer F3V
16-04-2016 08:30VVOR F7HOVDJSCR F2V
16-04-2016 08:30VVOR F8Slikkerveer F6V
16-04-2016 09:30VVOR E1Alexandria'66 E3V
16-04-2016 09:30VVOR E3Zestienhoven E2V
16-04-2016 09:45Barendrecht F1VVOR F1V
16-04-2016 09:45Lekkerkerk E4VVOR E10V
16-04-2016 09:45Slikkerveer F4VVOR F6V
16-04-2016 09:45Spirit F4VVOR F4V
16-04-2016 09:45VVOR D1Leonidas D1V
16-04-2016 09:45VVOR MD1Berkel MD1V
16-04-2016 10:00VVOR F2Gouda F1V
16-04-2016 10:00VVOR F3Hermes DVS F2V
16-04-2016 10:30De Betrokken Spartaan E2VVOR E2V
16-04-2016 10:40VVOR E5VOC E6V
16-04-2016 10:40VVOR E6Capelle E4V
16-04-2016 11:00BVCB E11VVOR E7V
16-04-2016 11:00CKC D2VVOR D3V
16-04-2016 11:00Spirit C2VVOR C1V
16-04-2016 11:00VVOR C3Alexandria'66 C6V
16-04-2016 11:00VVOR C4Hillegersberg C4V
16-04-2016 11:00VVOR MC1Zestienhoven MC1V
16-04-2016 11:30Dilettant A1VVOR A1V
16-04-2016 11:30SVS 3VVOR 4V
16-04-2016 12:00Floreant 2VVOR 2V
16-04-2016 12:00Gouderak D1VVOR D2V
16-04-2016 12:00VVOR 3SVS 2V
16-04-2016 12:00VVOR 7XerxesDZB 7V
16-04-2016 12:30CKC C2VVOR C2V
16-04-2016 12:30VVOR MB1Jodan Boys MB1V
16-04-2016 12:45ASW D3VVOR D7V
16-04-2016 13:00Dilettant B1VVOR B2V
16-04-2016 13:00VVOR B5Zwervers, cvv B4V
16-04-2016 13:30VVOR B1XerxesDZB B2V
16-04-2016 14:15Blijdorp 1VVOR 5V
16-04-2016 14:30Alexandria'66 F11VVOR F10V
16-04-2016 14:30VVOR B3Hillegersberg B4V
16-04-2016 14:30VVOR VE1Strijen VE1V
16-04-2016 14:30XerxesDZB B4VVOR B4V
16-04-2016 14:35VVOR C5Lekkerkerk C3V
16-04-2016 15:15VVOR A2Zestienhoven A2V
23-04-2016 08:30Capelle E6VVOR E7V
23-04-2016 08:30DCV D2VVOR D3V
23-04-2016 08:30DCV F2VVOR F6V
23-04-2016 08:30Excelsior R. E9VVOR E8V
23-04-2016 08:30VVOR D4XerxesDZB D3V
23-04-2016 08:30VVOR D5XerxesDZB D7V
23-04-2016 08:30VVOR D6Zwervers, cvv D4V
23-04-2016 08:30VVOR E9XerxesDZB E10V
23-04-2016 08:30VVOR F5Barendrecht F6V
23-04-2016 08:30VVOR F7XerxesDZB F8V
23-04-2016 08:30VVOR F8Smitshoek F11V
23-04-2016 08:30XerxesDZB F12VVOR F10V
23-04-2016 09:00Moerkapelle D1VVOR D2V
23-04-2016 09:30VVOR E1Capelle E2V
23-04-2016 09:30VVOR E3Zoetermeer E5V
23-04-2016 09:45Capelle E3VVOR E2V
23-04-2016 09:45VVOR D1Zwervers, IJVV de D1V
23-04-2016 09:45VVOR MD1SHO MD1V
23-04-2016 09:45Zwervers, cvv F4VVOR F4V
23-04-2016 10:00BVCB F10VVOR F9V
23-04-2016 10:00Nieuwerkerk E14VVOR E10V
23-04-2016 10:00VOC E10VVOR E4V
23-04-2016 10:00VVOR F2Schoonhoven F1V
23-04-2016 10:00VVOR F3Blijdorp F2V
23-04-2016 10:15DONK D3VVOR D7V
23-04-2016 10:30Jodan Boys F1VVOR F1V
23-04-2016 10:40VVOR E5Alexandria'66 E5V
23-04-2016 10:40VVOR E6Dilettant E2V
23-04-2016 11:00VVOR C3Nieuwerkerk C8V
23-04-2016 11:00VVOR C4Kethel Spaland C3V
23-04-2016 11:00VVOR MC1DSVP MC1V
23-04-2016 12:00BSC '68 2VVOR 2V
23-04-2016 12:00HOVDJSCR B1VVOR B2V
23-04-2016 12:00VVOR 3Spirit 3V
23-04-2016 12:00VVOR 7Ommoord 2V
23-04-2016 12:30DCV 4VVOR 5V
23-04-2016 12:30VVOR MB1Linschoten MB1V
23-04-2016 12:30XerxesDZB 3VVOR 4V
23-04-2016 12:45Jodan Boys B5VVOR B4V
23-04-2016 13:00Smitshoek C6VVOR C2V
23-04-2016 13:00VVOR B5XerxesDZB B5V
23-04-2016 13:15Alexandria'66 A2VVOR A1V
23-04-2016 13:30VVOR B1Nieuwerkerk B2V
23-04-2016 14:30Sparta (AV) C2VVOR C1V
23-04-2016 14:30VVOR B3Soccer Boys B4V
23-04-2016 15:15VVOR A2Lekkerkerk A2V

In bovenstaand tabel vindt u het wedstrijdschema van het team over een langere periode.
Letop: In kolom Status staat weergegeven de wedstrijden met V= Voorlopig en D= Definitief. Status voorlopig betekent dat de kans bestaat dat de wedstrijd op een ander tijdstip gespeeld kan gaan worden.