Grote Clubactie gaat weer van start
De Grote Clubactie gaat landelijk van start op zaterdag 19 september. De sluiting van de online lotenverkoop en verkoop met eenmalige machtiging is op donderdag 19 november 2015, bij de contante verkoop is dit op woensdag 9 december 2015.
Al meer dan 40 jaar steunt de Nationale Stichting Grote Clubactie het Nederlandse verenigingsleven. Volgens ons zijn verenigingen namelijk de basis voor een gezonde samenleving. Daarom organiseren wij jaarlijks een landelijke loterij waarmee verenigingen extra inkomsten werven.
Of het nu om sport, muziek of cultuur gaat, alle verenigingen zijn bij ons welkom. De loten worden verkocht voor € 3,- per stuk. Hiervan gaat 80% rechtstreeks naar de vereniging. Dit is al sinds het eerste lot een feit en daarmee ook de kracht van de Grote Clubactie.
Samen sterk voor de club!
Doe mee met de Grote Clubactie