Dinsdag 23 juni a.s. 20.00 uur tweede ALV
ivm aanpassing statuten en huishoudelijk reglement
Voetbal Vereniging Oost Rotterdam
De club uit Oost bestaat 100 jaar
ivm aanpassing statuten en huishoudelijk reglement
VVOR heeft voor komend seizoen een opvallende naam vastgelegd als hoofdtrainer. De Rotterdamse vijfdeklasser gaat in zee met oud-prof Guy Ramos, die zijn ervaring uit het betaalde voetbal en het trainersvak meeneemt naar de club.
De 40-jarige Ramos doorliep de jeugdopleidingen van Sparta Rotterdam en FC Dordrecht en maakte vervolgens naam als verdediger in het betaald voetbal. Hij speelde onder meer voor FC Dordrecht, RKC Waalwijk en Roda JC Kerkrade. Daarnaast kwam hij uit voor het nationale elftal van Kaapverdië, waarvoor hij in 2008 debuteerde.
Na zijn actieve loopbaan richtte Ramos zich op het trainersvak. Hij was werkzaam als jeugdtrainer bij FC Dordrecht en maakte in 2020 de overstap naar de jeugdopleiding van FC Utrecht. Met zijn achtergrond beschikt hij over een schat aan ervaring op zowel nationaal als internationaal niveau.
VVOR hoopt met de komst van Ramos een nieuwe impuls te geven aan de sportieve ontwikkeling van de selectie. De club kijkt uit naar de samenwerking met de voormalig prof, die komend seizoen verantwoordelijk zal zijn voor de prestaties van het eerste elftal in de vijfde klasse.