Voor het eerst in 40 jaar voetballen naar VOB. Dat moet haast wel opgericht zijn door de leidsman en staan voor Voornamelijk Onterechte Beslissingen. We zijn wel wat gewend maar dit was er weer eentje. Aan de ene kant denk je ‘dan moeten we zorgen dat we er ook geen last van krijgen door snel uit te lopen’, anderzijds weet zo’n kerel precies wat hij doet.
Vvor liet er geen twijfel over bestaan waarvoor ze gekomen was, niet meer en niet minder dan 3 punten. Trof Kaan nog het zijnet, pareerde de keeper de inzet van Peter, Ron scoorde als gelegenheidsspits uit een corner met de voet de openingstreffer. De ban leek gebroken maar daar was hij dan. Een bal die bewust omhoog op de hand van Dave werd gewipt moest zonodig op de stip. 1 tegen 1. Al snel kopte Ron een voorzet van Gerard beheerst binnen. Nog voor de T leidde zoals wel vaker een lange bal de gelijkmaker in. Verdedigend werd niet opgetreden, een makkie voor de Vob-er. Mark bleek zijn vinger uit de kom te hebben gehad en moest vervangen worden in de rust. Ron en Paul namen zijn taak om de beurt over.
Of het nu een bewussie was of niet, nadat de bal omhoog werd getikt schoot Vob fraai uit de draai de 3 – 2 binnen. Intussen was al diverse malen vrolijk voor buitenspel gevlagd en gefloten, gingen vrije trappen wel vaak naar vob en werd een 100 % corner tot achterbal gepromoveerd. Toen na een vrije bal van eigen 16 de bal over onze verdediger ging en vob geen strobreed un de weg werd gelegd stond het ineens 4-2 met nog 15 minuten op de klok.
Vvor werd eindelijk wakker. Remco scoorde met een laag geplaatst schot snel de aansluitingstreffer. Peter kopte niet veel later de 4 tegen 4 in de touwen. Herman dacht de vijfde goal te maken, verrassend genoeg werd deze onterecht afgekeurd voor buitenspel. Dan Ron maar, zijn actie werd goed geblokt. Uit de corner van Gerard kopte Peter door en wist Herman eindelijk zijn eerste goal te maken met de inhoud van zijn onderbroek. Hij was gelijk los, uit een 1 2 met Ron volgde zijn 2e en de 6e van Vvor. Het slotakkoord was voor vob na een charge van Cor. De man in zwart verontschuldigde zich zowaar dat hij niet anders kon dan wederom naar de stip te wijzen. Dit maal had hij wel gelijk. Na het doelpunt pakte hij direct de bal op.
Een moeizame en bizarre overwinning. Op naar Smitshoek voor de volgende clash.
Herman